Puzzle Pyžamová párty Educa 2x 20 dielov

Popis produktu

Puzzle pre deti Educa s motívom Pyžamová párty potešia všetky dievčatká už od 3 rokov. Po poskladaní týchto puzzle deti dostanú pestré obrázky ako z rozprávky - veselé dievčatká, ktoré si počas pyžamovej párty čítajú rozprávky a hrajú sa s mačičkami. Balenie puzzle obsahuje 2x20 dielikov. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu a spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých. Tieto puzzle pre deti sú polepené zaujímavými obrázkami. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu, aby ich dokázali poskladať aj malé deti.

Obrázok detských puzzle hrá pestrými farbami, ktoré zaujmú všetky detičky. Puzzle sú vo veľmi dobrej kvalite, krásnom prevedení, s jasnými a autentickými farbami. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Veľkosť obrázku po poskladaní je 28*20 cm.

Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery28*20 cm
Rozmery balenia32*22*5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle2x20
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.