Puzzle Lilou Ketto Educa

200 dielov od 8 rokov

Doprava zadarmo nad 39€
Výrobca: Educa Kategória: Detské puzzle od 100-300 dielov Kód: EDU17191
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom
Do zoznamu prianí
Popis produktu

Puzzle Ketto puzzle pre deti od španielskeho výrobcu Educa. Balenie obsahuje 200 dielikov a puzzle sú vhodné pre dievčatká od 8 rokov. Motív týchto puzzle tvorí dievčatko Ketto medzi červenými kvetmi. Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu, ktorý je pevný, odolný a puzzle po poskladaní vytvoria detailný a celistvý obrázok. Veľkosť obrázka po poskladaní je 40x28 cm. Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi čo najjednoduchšia. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabice.

Skladanie puzzle je veľmi obľúbená činnosť, pre jednotlivca alebo pre celú rodinu a je populárna po celom svete. Vhodne rozvíja detskú fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť a pestuje sa ňou zmysel pre detail a koncentrácia. Puzzle pre deti sa po poskladaní dajú zafixovať lepidlom a následne dať do rámiku, zavesiť na stenu a pekne tak skrášliť detskú izbu. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. Puzzle Ketto spĺňajú bezpečnostné štandardy Európskej únie, takže sú pre deti celkom bezpečné. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 8 rokov
PôvodSpain
Rozmery40*28 cm
Rozmery balenia32*22*5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle200
Export mikrostránkyÁno

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
loader  Načítavam hodnotenia...