Puzzle Jurský svet Educa 2x 100 dielov od 5 rokov

Popis produktu

Puzzle Jurský svet  sú puzzle s motívom dinosaurov z filmu Jurský svet pre deti či dospelých od španielskeho výrobcu Educa. Balenie puzzle obsahuje 2x100 dielikov, z ktorých sa dajú zložiť dva samostatné obrázky. Puzzle Jurský svet sú vhodné pre vekovú kategóriu od 5 rokov. Motív týchto puzzle sú dinosaury žijúce v Jurskom parku, známeho zo slávnej série filmov. Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu, ktorý je pevný, odolný a po poskladaní vytvoria detailný a celistvý obrázok. Veľkosť jedného obrázka po poskladaní je 40*28 cm. Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi čo najjednoduchšia. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabice.

Skladanie puzzle je veľmi obľúbená činnosť, pre jednotlivca alebo pre celú rodinu, a je populárna po celom svete. Vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť ako u detí, tak aj u dospelých a pestuje sa ňou zmysel pre detail a koncentrácia. Puzzle pre deti sa po poskladaní dajú zafixovať lepidlom a následne dať do rámiku, zavesiť na stenu a tak pekne skrášliť detskú izbu. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. Rovnako tiež spĺňajú bezpečnostné štandardy európskej únie, takže sú bezpečné pre deti aj dospelých. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodSpain
Rozmery40*28 cm
Dieliky puzzle200
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné