Puzzle Jake a Pritári z Krajiny nekrajiny Educa 25-20-16-12 dielov od 24 mes

Popis produktu

Motív týchto puzzle je obľúbená rozprávka Jake a piráti z Krajiny nekrajiny. Jake je malý pirát, ktorý so svojimi priateľmi zažíva rôzne dobrodružstvá, rieši úlohy a prekonáva prekážky. Za každú vyriešenú úlohu dostávajú zlaté mince, ktoré si na konci dňa ukladjú do truhlice pokladov. Nie je to však jednoduché, pretože tieto mince sa im snaží ukradnúť zlý pirátsky kapitán Hook. Balenie obsahuje až 4 druhy puzzle - po 25, 20, 16 a 12 dielikov. Vzhľadom na rôzny počet dielikov rastú spolu s dieťatkom, zabavia sa s nimi dlhé roky.

Puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Tieto puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu. Detské puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Puzzle sú vhodné pre deti od 24 mesiacov.

Veľkosť obrázku po poskladaní je 16*16 cm. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 24 mesiacov
PôvodSpain
Rozmery16*16 cm
Rozmery balenia31,5*21,5*4,5 cm
Dieliky puzzle73
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné