Puzzle Giant Violetta Educa 240 dielov od 8 rokov

Popis produktu

Giant puzzle s motívom seriálu Violetta. Motív týchto puzzle pre deti je obľúbený hudobný seriál Violetta. Violetta je mladé dievča, ktoré miluje hudbu a tanec, a svoj sen sa snaží si splniť. No na jej ceste za úspechom a šťastím jej stojí veľa prekážok, ktoré musí prekonať. Violetta sa ale nevzdáva a ide si za tým, čo ju baví. Balenie puzzle obsahuje 240 dielikov. Detské puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu.

Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Tieto detské puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Jednotlivé dieliky puzzle pre deti sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu. Giant puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu.

Detské puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 8 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 100*70 cm. puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 8 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery100*70 cm
Rozmery balenia43*30*5,5 cm
Dieliky puzzle240
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.