Puzzle Giant Mimoni Educa 250 dielov od 8 rokov

Popis produktu

Giant detské puzzle sú puzzle s motívom filmu Mimoni. Motív týchto puzzle pre deti je z obľúbeného animovaného filmu Mimoni, plného bláznivých žltých postavičiek, ktorých jediným poslaním v živote je slúžiť tomu najväčšiemu zloduchovi pod slnkom. Balenie puzzle obsahuje 250 dielikov. Detské puzzle Mimoni sú vhodné pre deti od 8 rokov. Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je pevný, odolný a po poskladaní vytvoria detailný a celistvý obrázok. Veľkosť obrázku po poskladaní je 100*70 cm.

Jednotlivé dieliky puzzle pre deti sú väčších rozmerov, čím umožňujú ľahšiu manipuláciu. Giant puzzle pre deti sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja detskú fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť a pestuje sa ňou zmysel pre detail a koncentrácia. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. Rovnako tiež spĺňajú bezpečnostné štandardy európskej únie, takže sú pre deti celkom bezpečné.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre deti aj starších, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 8 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery100*70 cm
Dieliky puzzle250
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.