Puzzle Giant Floor ABC Príšerky Janod v okrúhlom kufríku 50 dielov od 4 - 7 rokov

Popis produktu

Detské puzzle Giant Floor ABC Príšerky je pekná hračka vhodná pre deti od 4 do 7 rokov. Detské puzzle je tvorené 50 veľkými dielikmi, poskladané má veľkosť 62*92 cm. Veľké puzzle si deti môžu poskladať na podlahe vo svojej izbe, takže je to zároveň aj doplnok do detskej izby. Puzzle s roztomilými príšerkami, ktoré žijú vo vesmíre je ideálna pomôcka na učenie sa abecedy pre predškolákov, keďže každá príšerka predstavuje jedno písmenko. Okrem toho sa pomocou detského puzzle rozvíja aj jemná motorika a logické myslenie.

Veľké puzzle pre deti je veľmi zaujímavá nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb. Prichádza v praktickom balení – v kufríku, takže puzzle nebude len tak rozhádzané po celej izbe, ale bezpečne uskladnené. Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť, logické myslenie.

Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Detská hračka Janod sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane obľúbeným spoločníkom detí počas dlhých letných alebo zimných večerov a zaručí, že sa nikdy nebudú nudiť a len tak strácať čas. Puzzle Janod je tiež skvelým dekoratívnym doplnkom do každej detskej izby. Francúzska spoločnosť Janod je výrobca originálnych hračiek pre deti, ktoré sú inšpirované francúzskym dizajnom.

Hračky Janod sú nielen veľmi zaujímavé a zábavné, ale prispievajú aj k rozvoju detskej inteligencie. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • detské puzzle s veľkými dielikmi
  • 50 dielov
  • rozmery 62*92 cm
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodné pre deti od 4 do 7 rokov
  • ideálne na rozvoj jemnej motoriky, logického myslenia, učenie sa abecedy
  • v praktickom kufríku
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery62*92 cm
Dieliky puzzle50
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.