Puzzle Giant Disney Koláž Educa 400 dielov od 8 rokov

Popis produktu

Giant detské puzzle s motívom Disney Koláž. Motív týchto puzzle pre deti je koláž Disneyho filmov. Na jednom veľkom obrázku nájdeme obľúbené rozprávkové postavičky z filmov a seriálov - ako Kniha džunglí, Dumbo, Mickey Mouse, Macko Pú, a mnoho ďalších. Tieto detské puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Jednotlivé dieliky puzzle pre deti sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu. Giant puzzle pre deti sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky.

Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Balenie puzzle obsahuje 400 dielikov. Detské puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Súčasťou balenia je aj špeciálne lepidlo, ktorým sa dajú detské puzzle po poskladaní zafixovať a zavesiť napríklad na stenu. Detské puzzle sú vhodné pre deti od 8 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 136*48 cm.

Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre deti aj starších, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.  S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 8 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery136*48 cm
Rozmery balenia37,3*27,2*8,5 cm
Dieliky puzzle400
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.