Obojstranné puzzle Farma Janod v kufríku 16-20-24-30 dielov od 3 - 7 rokov

Popis produktu

Janod detské puzzle Farma v kufríku je pekná hračka vhodná pre deti od 3 do 7 rokov. Obsahuje 4 rôzne obojstranné puzzle s rôznym počtom dielikov, z ktorých možno poskladať až 8 zvieratiek na farme.  Majú počet dielikov 16, 20, 24 a 30. Puzzle majú motív farmárskych zvieratiek, vďaka čomu sa o nich deti môžu prostredníctvom puzzle učiť. Vzhľadom na rôzny počet dielikov rastú spolu s dieťatkom, zabavia sa s nimi dlhé roky. Deti sa pomocou tohto zaujímavého puzzle učia rozpoznávať farby, tvary, objekty, rozvíja sa motorika rúk, deti sa učia vnímať vzťah medzi časťami a celkom.

Detské puzzle so zvieratkami je veľmi zaujímavá nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb. Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, pretože vo veľkej miere prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť, ďalej rozvíjajú logické myslenie a pamäť, deti spoznávajú a objavujú nové predmety.

Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Detská hračka Janod sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane obľúbeným spoločníkom detí počas dlhých letných alebo zimných večerov a zaručí, že sa nikdy nebudú nudiť a len tak strácať čas. Francúzska spoločnosť Janod je výrobca jedinečných a kvalitných detských hračiek, ktoré sú Janod. Hračky Janod sú nielen veľmi zaujímavé a zábavné, ale prispievajú aj k rozvoju detskej inteligencie.

Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

 • detské puzzle s rôznym počtom dielikov
 • 16-20-24-30 dielov
 • motív farmárskych zvieratiek
 • rozmery  jedného poskladaného puzzle 20*20 cm
 • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
 • vhodné pre deti od 3 do 7 rokov
 • ideálne na rozvoj jemnej motoriky, logického myslenia, poznávanie tvarov a farieb
 • vďaka rôznemu počtu dielikov rastú spolu s dieťaťom
 • v praktickom balení
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
 • krásny francúzsky dizajn
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery20*20 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle90
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.