Puzzle Disney Sprievod Educa 200 dielov od 6 rokov

Popis produktu

Detské puzzle s motívom Disney Sprievod. Motív týchto puzzle pre deti sú obľúbené Disneyho rozprávky a ich hlavní hrdinovia. Na obrázku nájdeme princezné ako Snehulienka, Mulan, Pocahontas, Popoluška, Jasmína a Aladin, a mnohé iné. Tiež zvieracích hrdinov ako Dumbo, Macko Pú a kamaráti, Lady a Tramp, Mickey Mouse, Bambi, a tiež drevený chlapček Pinocchio, či Odvážne kuriatko. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti.

Puzzle pre deti sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detské puzzle sú vhodné pre deti od 6 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 40*28 cm. Balenie puzzle obsahuje 200 dielikov. Detské puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok. Tieto detské puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Jednotlivé dieliky puzzle pre deti sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre deti aj starších, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava nad 60 €
Technické parametre
VekOd 6 rokov
PôvodSpain
Rozmery40*28 cm
Rozmery balenia31,5*21,5*4,5 cm
Dieliky puzzle200
Set produktovNie
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné