Puzzle Disney Sofia Prvá Educa 2x 48 dielov

Popis produktu

Detské puzzle s motívom rozprávky Sofia the First (Sofia Prvá). Motív týchto puzzle je z obľúbenej rozprávky o princeznej Sofii, ktorá bola donedávna obyčajná dievčina s dedinky pod hradom. Náhle sa z nej stala princezná, a spolu s novým postavením prichádzajú nielen nové výzvy a dobrodružstvá, ale aj problémy a prekážky. Balenie puzzle obsahuje 96 dielikov - po 48 dielikov pre oba obrázky. Puzzle sú vhodné pre deti od 3 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 28*20 cm. Tieto puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky.

Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov,čím umožňujú ľahšiu manipuláciu. Kartónové puzzle pre deti sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Puzzle po poskladaní tvoria dva obrázky, s motívom z obľúbenej rozprávky. Puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy a sú bezpečné aj pre najmenšie deti.

Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery28*20 cm
Rozmery balenia31,5*21,5*4,5 cm
Dieliky puzzle96
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.