Puzzle Panorama Zvierací Disney Kamaráti Educa 100 dielov od 5 rokov

Popis produktu

Puzzle pre deti s motívom Panorama Zvierací Disney Kamaráti. Motív týchto puzzle je z obľúbených Disneyho príbehov o Bambim, z Knihy džunglí, Leví kráľ, Dumbo lietajúci sloník, Lady a Tramp, 101 dalmatíncov, a pod. Tieto puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu. Puzzle sú vhodné pre deti od 5 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 40*28 cm. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti.

Balenie puzzle obsahuje 100 dielikov. Puzzle po poskladaní tvoria jeden veľký obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu. Detské puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle nad s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery40*28cm
Rozmery balenia31,5*21,5*4,5 cm
Dieliky puzzle100
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.