Puzzle Dinosaurus Educa 300 dielov od 8 rokov

Popis produktu

Puzzle Dinosaurus sú puzzle s motívom dinosaurov pre deti či dospelých od španielskeho výrobcu Educa. Balenie puzzle obsahuje 300 dielikovPuzzle Dinosaurus sú vhodné pre vekovú kategóriu od 8 rokov. Motív týchto puzzle je pestrofarebná scenéria pralesa s vyobrazením rôznych dinosaurov a iných prehistorických živočíchov. Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu, ktorý je pevný, odolný a po poskladaní vytvoria detailný a celistvý obrázok. Veľkosť obrázku po poskladaní je 40*28 cm. Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi čo najjednoduchšia. Skladanie puzzle je veľmi obľúbená činnosť, pre jednotlivca alebo pre celú rodinu, a je populárna po celom svete.

Vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť ako u detí, tak aj u dospelých a pestuje sa ňou zmysel pre detail a koncentrácia. Puzzle pre deti i dospelých sa po poskladaní dajú zafixovať lepidlom a následne dať do rámiku, zavesiť na stenu a tak pekne skrášliť detskú izbu. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. Rovnako tiež spĺňajú bezpečnostné štandardy európskej únie, takže sú bezpečné pre deti aj dospelých. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 8 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery40*28 cm
Rozmery balenia31,5*21,5*4,5 cm
Dieliky puzzle300
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.