Puzzle Axelov bager Janod v kufríku 6-9-12-16 dielov od 3 - 6 rokov

Popis produktu

Janod detské puzzle Axelov bager v kufríku je pekná hračka vhodná pre chlapcov od 3 do 6 rokov. V balení nájdete 4 rôzne puzzle s rôznym počtom dielikov, z ktorých možno poskladať 4 krásne pestrofarebné obrázky. Detičky si môžu poskladať 6, 9, 12 alebo 16 dielne puzzle a veľa sa pri tom naučiť. Puzzle je tvorené obrázkami chlapčeka Axela a jeho stavbárskeho bagra. Ak máte doma malých stavbárov alebo pomocníkov, môžu si pri tomto puzzle vymýšľať vlastné dobrodružné príbehy a rozvíjať tak svoju fantáziu.

Ďalej sa prostredníctvom tohto zaujímavého puzzle pre chlapčekov učia rozpoznávať farby, tvary, objekty, rozvíja sa motorika rúk, učia sa vnímať vzťah medzi časťami a celkom. Vzhľadom na rôzny počet dielikov detské puzzle rastú spolu s dieťatkom, zabavia sa s nimi niekoľko rokov. Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, pretože vo veľkej miere prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť, ďalej rozvíjajú logické myslenie a pamäť, deti spoznávajú a objavujú nové predmety.

Detská hračka Janod sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane obľúbeným spoločníkom pri hre každého dieťatka. Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Puzzle pre chlapcov prichádza v praktickom nádhernom kufríku, ktoré dieťatko využije aj na iné hračky. Francúzska spoločnosť Janod je výrobca jedinečných a kvalitných detských hračiek, ktoré sú inšpirované francúzskym dizajnom.

Hračky Janod sú nielen veľmi zaujímavé a zábavné, ale prispievajú aj k rozvoju detskej inteligencie. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • detské puzzle s rôznym počtom dielikov
  • 6-9-12-16 dielov
  • rozmery  jedného poskladaného puzzle 20*20 cm
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodné pre deti od 3 do 6 rokov
  • ideálne na rozvoj jemnej motoriky, logického myslenia, poznávanie tvarov a farieb
  • vďaka rôznemu počtu dielikov rastú spolu s dieťaťom
  • v praktickom a štýlovom kufríku
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery20*20 cm
Dieliky puzzle43
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.