Puzzle Autá 2 SuperPack 4 v 1 Educa 2x puzzle, domino, pexeso

Popis produktu

Motív hry pre deti je obľúbený animovaný film Autá 2, kde sa znovu stretávame s malým pretekárom Bleskom McQueen. Ten spolu so svojimi novými priateľmi zažíva nové vzrušujúce dobrodružstvo. Balenie puzzle obsahuje 50 dielikov, po 25 dielikov pre oba obrázky. Detské puzzle po poskladaní tvoria dva obrázky. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Tieto detské puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Jednotlivé dieliky puzzle pre deti sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu.

Super balík 4v1 tiež obsahuje pexeso a domino s motívom obľúbenej detskej rozprávky. Týmito hrami sa dieťa učí logicky myslieť, rozpoznávať rôzne farby, tvary a postavičky. Hra pre deti spočíva v spájaní skladačky podľa motívu a tvaru. Detské puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Detské puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 3 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 32*24 cm. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre deti aj starších, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodSpain
Rozmery32*24 cm
Rozmery balenia41*29*5 cm
Dieliky puzzle50
Set produktovNie
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné