Potreby na pečenie Bubble Cook Écoiffier v sieťke s 18 doplnkami

Popis produktu

Écoiffier potreby na pečenie Bubble Cook zabalené v praktickej sieťke sú ideálnym a vhodným doplnkom, ktoré rozžiaria každú detskú kuchynku. Detské potraviny Bubble Cook v sieťke sú vyrobené z plastových materiálov, ktoré sú charakteristické vysokou kvalitou, odolnosťou a bezpečnosťou pre vaše detičky. Francúzska spoločnosť Écoiffier je európskym výrobcom kvalitných a bezpečných hračiek, ktoré určite potešia vaše malé ratolesti. V sieťke sa nachádzajú všetky dôležité zákusky riadiky, ktoré by nemali chýbať v žiadnej detskej kuchynke.

Všetky doplnky spĺňajú najvyššie európske kritériá týkajúce sa bezpečnosti a kvality hračiek pre vaše ratolesti. Rozmery detského setu s potravinami v sieťke sú  14*9*54 cm. Detská súprava na pečenie Bubble Cook obsahuje všetko, čo vaše dieťatko potrebuje pri pečení tých najsladších a najchutnejších dobrôt. V sieťke Bubble Cook pre deti sa nachádza 7 farebných a chutných koláčikov, 2 strieborné formičky na vykrajovanie cesta, zelený valček na cesto, zelený šľahač, 2 vajíčka, červená forma na bábovku, krabička na múku.

V súprave nájdete aj praktické doplnky ako fľaštičky s chutnou čokoládovou polevou a pravou sladkou šľahačkou. Všetky doplnky spolu nádherne farebne ladia a sú takmer na nerozoznanie od originálov. Detská sada s potrebami do kuchyne je zabalená v sieťke a je ideálna najmä pre dievčatká od 18 mesiacov. Detská súprava na pečenie s koláčikmi a doplnkami by nemala chýbať žiadnej malej gazdinke, ktorá chce pomáhať pri pečení sladkých dobrôt.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery14*9*54 cm
Rozmery balenia60*40*20 cm
Hmotnosť0,19 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.