Auto Polícia BIG pracovné dĺžka 33 cm modro-sivé od 24 mes

Popis produktu

Policajné auto pre deti je krásne autíčko nemeckej kvality. Detské auto v modro-sivom prevedení má gumené kolesá, vďaka ktorým dieťa pri hre nepoškriabe podlahu. Autíčko v dizajne policajného auta má ťažné zariadenie s hákom, na ktoré sa dajú napojiť iné autíčka. Chlapci tak môžu so svojim policajným autom zasahovať na miesta nehody a odťahovať nabúrané autá. Detské auto je skvelou hračkou pre deti od 2 rokov a je určené pre hru vnútri i vonku. Detské policajné autíčko má dĺžku 33 cm, preto si ho deti môžu zobrať so sebou aj na výlety či dovolenky a nezaberie veľa miesta.

Chlapci, ktorí túžia byť policajtami sa s týmto realistickým terénnym autom zahrajú dlhé hodiny. Autíčko podnecuje detskú fantáziu, približujú sa svetu dospelých. Oblé hrany policajného auta chránia deti pred zraneniami. Výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky, preto sa dá veľmi jednoducho umyť pod tečúcou vodou. Detské policajné autíčko BIG je chránené UV stabilizátormi, takže bude dlhé roky žiarivé a farby nevyblednú ani pri používaní vonku v pieskovisku. Výrobca BIG poskytuje na svoje výrobky nadštandardnú záruku až 3 roky.

Policajné terénne auto je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. BIG využíva pri výrobe zdraviu neškodné a kvalitné materiály. Nemecký výrobca je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje najmenšie deti.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 24 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery38*20*21 cm
Celková výška21 cm
Celková dĺžka38 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,1 kg
Koleságumene
Farbašedá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné