Pohotovostné vozidlo Power Pick-up BIG dĺžka 33 cm červené od 24 mes

Popis produktu

BIG Power Pick-up terénne auto je krásna a kvalitná hračka pre deti. Detské pohotovostné auto gumené kolesá, vďaka ktorým dieťa pri hre nepoškriabe podlahu. Pracovné auto pre deti v krásnom červeno-sivom prevedení je vyrobené z kvalitného plastu v Nemecku. Robustné auto má v základnej výbave rebríky pod kolesá proti prešmykovaniu, keď auto zapadne v blate, rýľ aj kanister na palivo. Detské terénne auto je skvelou hračkou pre deti od dvoch rokov a je určené pre hru vnútri i vonku. Toto pohotovostné auto so záchranným príslušenstvom rozvíja detskú predstavivosť, motorické zručnosti a logické myslenie.

Dieťa sa dokáže hrou s pracovným autom zabaviť na dlhé hodiny. Hračka nemá ostré hrany, takže dieťa si pri hre neublíži. Detský Pick-up je dlhý až 33 cm. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade znečistenia ju môžete veľmi jednoducho umyť pod tečúcou vodou, aby sa dieťa mohlo ďalej hrať s čistou hračkou. Detské pohotovostné vozidlo BIG je chránené ÚV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď sa bude používať vonku v pieskovisku. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Terénne auto BIG je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 24 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery33*20*21 cm
Celková dĺžka33
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,0 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.