Výroba pohľadníc a obálok Ateliér Janod s ozdobami Janod od 6 rokov

Popis produktu

Výroba pohľadníc a obálok Ateliér Janod je krásna súprava v kufríku vhodná pre deti od 6 do 12 rokov. Sada je tvorená 6 kartičkami, z ktorých môžu deti sami vyrobiť originálne pohľadnice s peknými obálkami. Dajú sa vyzdobiť rôznymi trblietkami, ozdobami, nálepkami a diamantmi, fantázii sa medze nekladú. Detská súprava na výrobu pohľadníc a obálok je úžasná hračka pre všetky kreatívne deti, ktoré rady vytvárajú nové veci a majú rady originalitu. Vďaka praktickému kufríku bude mať váš malý umelec vždy svoje obľúbené kartičky a ozdoby na jednom mieste. Je to krásna nadčasová hračka pre každé dieťa, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Všetky výrobky Janod majú istý edukačný význam, pretože ovplyvňujú optimálny vývoj dieťaťa. Set na výrobu kartičiek v kufríku pomáha rozvíjať detskú fantáziu, kreativitu a tiež jemnú motoriku, keďže deti narábajú s drobnými ozdobami a kartičkami. Vďaka jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom, praktickému baleniu a pestrým farbám tejto nádhernej hračke neodolá žiadne dieťa.

Výrobca Janod sa zaoberá produkciou kvalitných detských hračiek s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • sada na výrobu kartičiek a obálok
  • s rôznymi nálepkami, diamantmi, ozdobami a trblietkami
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodná pre deti od 6 do 12 rokov
  • ideálna na rozvoj jemnej detskej motoriky, fantázie a kreativity
  • v praktickom kufríku
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 rokov
PôvodDesigned in France
Rozmery16,5*11,5 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné