Pieskovisko s vodnou dráhou Sandy značky BIG je jedna z najpopulárnejších hračiek v danom rade. Pieskovisko nemeckého výrobcu BIG pojme 383 kg piesku a je vybavené krytom proti nečistotám. Pieskovisko v zelenej farbe je v tvare klasického štvorca s vonkajšími rozmermi 138*138*27 cm, vnútorné rozmery sú 100*100 cm. Pieskovisko vhodné od 12 mesiacov je prakticky riešené, aby ste ho mohli v priebehu niekoľkých sekúnd zložiť a v prípade, že ho chcete presunúť na iné miesto, ho môžete opäť rýchlo rozložiť. Súčasťou balenia je skladací kryt, v ktorom sú vyryté dráhy, takže dieťa sa môže v pieskovisku hrať aj s autíčkami. V prípade, že napustíte dráhy vodou - budú slúžiť ako kanály pre plavbu lodí. Kryt je na pieskovisku mimoriadne dôležitý, zabraňuje špineniu zvierat do herného prostredia dieťaťa a neprepustí nafúkavané nečistoty do piesku.
Dieťa sa dokáže hrou v pieskovisku zabaviť na dlhé hodiny. Pieskovisko má všetky hrany oblé, takže dieťa si pri hre neublíži. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade, že chcete pieskovisko na zimu uskladniť vnútri, jednoducho ho rozoberiete, utriete vlhkou handričkou a je čisté a pripravené na odloženie. Detské pieskovisko Sandy BIG je chránené UV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď na ňu bude piecť slnko.Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Pieskovisko je vyrobené z kvalitného a stabilného plastu. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.
Veľké pieskovisko je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

| Vek | Od 12 mesiacov |
| Pôvod | Nemecko |
| Rozmery | 138*138*27 cm |
| Celková výška | 27 cm |
| Rozmery balenia | 117*60*41 cm |
| Celková dĺžka | 138 cm |
| UV filter | Áno |
| Balenie | Áno |
| Hmotnosť | 16,8 kg |
| Nosnosť | 383 kg |
| Objem | 239 |
| Poznámka | 383 kg sand |
| Farba | zelená |
| Set produktov | Nie |
| Príslušenstvo | Nie |
Načítavam sety...
Načítavam hodnotenia...