Pieskovisko mušľa Watershell Green BIG na vodu a piesok 100 litrov zelené 88*88*20 cm od 12 mes

Popis produktu

Pieskovisko Mušľa Watershell Green od nemeckého výrobcu BIG je perfektný darček pre všetkých chlapcov a dievčatá od 12 mesiacov. Nadčaové pieskovisko je vyhotovené v tvare zelenej mušle, dá sa jednoducho naplniť vodou či pieskom, takže svojmu dieťaťu ľahko vytvoríte okrem pieskoviska aj bazénik. Celkový objem pieskoviska je 100 litrov, takže doňho dokážete nasypať 100 kg piesku alebo napustiť 100 litrov vody. Multifunkčné pieskovisko má rozmery 88*88*21 cm.

Dieťa sa dokáže hrou v pieskovisku zabaviť na dlhé hodiny, stavať pieskové hrady, hĺbiť tunely a tak si rozvíjať svoju fantáziu a predstavivosť. Pieskovisko má všetky hrany oblé, takže dieťa si pri hre neublíži. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade, že chcete pieskovisko na zimu uskladniť vnútri, jednoducho ho utriete vlhkou handričkou a je čisté - pripravené na odloženie. Pieskovisko je chránené UV stabilizátormi, takže si zachová svoje krásne farby aj po rokoch používania. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú najvyššiu kvalitu produktov. 

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné, ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery88*88*20 cm
Celková výška20 cm
UV filterÁno
Hmotnosť2,1 kg
Objem L100 kg sand or 100 liter water
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.