Pieskovisko mušľa Watershell Blue BIG na vodu a piesok 100 litrov modré 88*88*20 cm od 12 mes

Popis produktu

Pieskovisko Mušľa Watershell Blue od nemeckého výrobcu BIG je vynikajúca hračka na záhradu pre chlapcov a dievčatká už od 12 mesiacov. Originálne pieskovisko je vyhotovené v tvare modrej mušle, dá sa jednoducho naplniť vodou či pieskom, takže ľahko svojmu dieťaťu vytvoríte okrem pieskoviska aj bazénik. Celkový objem pieskoviska je 100 litrov. Multifunkčné pieskovisko má rozmery 88*88*21 cm.

Dieťa sa dokáže hrou v pieskovisku zabaviť na dlhé hodiny, stavať pieskové hrady, hĺbiť tunely a tak si rozvíjať svoju fantáziu a predstavivosť. Pieskovisko má všetky hrany oblé, takže dieťa si pri hre neublíži. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade, že chcete pieskovisko na zimu uskladniť vnútri, jednoducho ho utriete vlhkou handričkou a je čisté - pripravené na odloženie. Pieskovisko je chránené UV stabilizátormi, takže si zachová svoje krásne farby aj po rokoch používania. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú najvyššiu kvalitu produktov. 

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné, ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery88*88*20 cm
Celková výška20 cm
UV filterÁno
Hmotnosť2,1 kg
Objem L100 kg sand or 100 liter water
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.