Piano Activity Kiddieland so zvieratkami, zvukom a svetlami dúhové od 12 mes

Popis produktu

Kiddieland piano Activity so zvieracím orchestrom je veľmi kvalitná pevná detská hračka vhodná pre deti od 12 mesiacov. S touto interaktívnou didaktickou hračkou pre najmenšie deti sa vyhrajú aj ďalší súrodenci a kamaráti dlhé roky a vždy funguje ako nová. Má veľa zvukových a svetelných a mechanických funkcií, ktoré deti od 1 roka, keď objavujú svet, majú veľmi v obľube. Deti zbožňujú stláčať rôzne tlačidlá a figúrky, vytáčať páčky a krúžky doprava doľava hore dolu, krútiť, posúvať, otvárať a pritom sledovať reakciu na svoj pohyb.

Hračka pre deti raz zahúka, zahrá melódiu, zabliká, pohne sa iná časť hračky, rozsvietia sa svetielka, ukážu sa iné obrázky. Po stlačení niektorých postavičiek sa ozve zvuk aký k nemu patrí, ako u zvieratiek sloníka zaznejú husle. Detské piano má 12 kláves s pekným zvukom, nad nimi orchester so zvieratkami. Každé zvieratko hrá na inom hudobnom nástroji, a medzi nimi sa nachádzajú tlačidlá na doladenie hudby s iným tónom. Elektronická hračka pre deti je prevedená v peknej žltej farbe s dúhovým dizajnom. Dúha je posiata svetielkujúcimi hviezdičkami. 

Táto hračka určite poteší každé dieťa, aj viac detí a hrou sa zároveň rozvíja jemná motorika, logické rozmýšľanie, pamäť, pohybová zručnosť a súvislosti medzi zvukmi tvarmi a farbami. Funguje na batérie 3 x AA, ktoré sú súčasťou detskej hračky. Hračka je vyrobená z kvalitného plastového materiálu, ktorý má oblé jemné hrany a preto je pre dieťa bezpečný a zároveň jemný na dotyk. Je to úžasná interaktívna hračka pre každé dieťa, s ktorou sa dokáže hrať dlhé hodiny. Rozmery piana s orchestrom sú 38*15*17 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
Rozmery38*15*17 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.