Penové puzzle Safari zvieratká Lee 81 dielov 92*92*1,4 cm od 0 mes

Popis produktu

Lee detské penové puzzle s motívom Safari zvieratiek pozostáva z 81 kusov puzzle vrátane rôznych zvieratiek. Tieto krásne puzzle s motívom zvieratiek safari sú vhodné pre najmenšie deti už od 0 mesiacov. Detské penové puzzle sú mäkké, bezpečné a dostatočne veľké. Ich rozmery sú 92*92 cm, a majú hrúbku 1,4 cm, čo zaručuje, že zostanú pokope a deťom sa nestratia. Po poskladaní sa na nich dieťa môže hrávať zo zvieratkami alebo ich použiť pri hrách, ako podložku na sedenie na zemi.

Po zložení sa uložia do praktickej priesvitnej tašky zo zipsom, takže sa ľahko skladujú, a nezaberajú v domácnosti veľa miesta. Penový materiál je jemný a príjemný na dotyk. Celý obrázok je prevedený vo veselých farbách prírody, s obrázkami zvieratiek, autíčok, slonov, kengúr, domčeka a jazierka so slonmi a hrochom. Detské penové puzzle sú odolné voči vode a ľahko sa čistia. Dieťa si skladaním precvičuje vnímavosť a logické myslenie, rozoznávať rôzne druhy zvierat.

Detské penové puzzle sú vyrobené v Taiwane z kvalitných materiálov, spĺňajú prísne bezpečnostné predpisy EÚ, taktiež sú označené symbolom kvality Formamide-Free, vďaka ktorému získate absolútne bezpečný a netoxický produkt pre vašich chlapčekov a dievčatká. Jednotlivé diely penových puzzle do seba perfektne zapadajú a ľahko ich môžete so sebou kamkoľvek vziať. Spoločnosť Lee Chyun je dlhoročným výrobcom detských penových puzzle s rôznym prevedením, ktoré vhodne rozvíjajú detskú fantáziu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodTaiwan
Rozmery92*92*1,4 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteNon-toxic. Formamide free.
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.