Penové puzzle Rybičky Pop Out Fish Lee 6 dielov

Popis produktu

Lee penové puzzle Pop Out Fish je veľmi zaujímavá pestrofarebná hračka vhodná pre deti od 3 rokov. Detské puzzle má 6 štvorcových dielikov, v ktorých sa dá vybrať ešte 10 kusov rybičiek, je to skladačka v skladačke. Puzzle pre deti sa dá poskladať do krásneho obrázku, puzzle spolu vytvárajú mäkkú podložku na hranie pre najmenšie deti. Poskladané puzzle tvorí krásny koberček. Je to pekný doplnok do detskej izby pre všetky najmenšie detičky, aby sa nemuseli hrať na tvrdej zemi, ale na mäkkej podložke.

Deti môžu skúmať a objavovať farby a rôzne tvary. Detské penové puzzle sa ľahko čistí aj uskladňuje, je hebké k pokožke detí, je ohybné a trvanlivé. Deti sa s nimi môžu hrať aj vo vani počas kúpania, pretože mokré puzzle pevne drží, je vodeodolné. Prichádzajú v praktickej taške na zips. Hranie sa s puzzle má význam nielen z fyzického, ale aj mentálneho hľadiska.

Deti si prostredníctvom kúskov skladačky rozvíjajú pohybové zručnosti a jemnú motoriku, keď hľadajú a skúmajú ako do seba jednotlivé dieliky zapadajú. Ďalej môžu deti poznávať farby a tvary, učiť sa o nových veciach, tiež sa posilňuje logické a priestorové myslenie. Lee je výrobca hračiek pre najmenších, ktoré ponúkajú kvalitu za rozumnú cenu. Hračky sú vyrobené z kvalitných, zdravotne neškodných materiálov. Penová skladačka je teda vynikajúcim darčekom pre všetky zvedavé deti, ktoré majú rady mäkké pestrofarebné hračky poskytujúce veľa možností na zábavu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodTaiwan
Rozmery30*30*1,4 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteNon-toxic. Formamide free.
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.