Penové puzzle Pop Out Animals Lee 6 dielov 30*30*1,4 cm

Popis produktu

Lee penové puzzle Pop Out Animals je úžasná a veľmi zaujímavá hračka vhodná pre deti od 3 rokov. Motív zvieratiek zo savany je len jedna z vecí, ktorá je na tejto hračke zaujímavá. V balení je spolu 6 dielikov, ktoré majú rozmery 30*30 cm a hrúbku 1,4 cm. Okrem toho skladačka obsahuje 12 kúskov zvieratiek, ktoré sa dajú vybrať zo skladačky. Deti si môžu posilňovať jemnú motoriku a manuálne zručnosti, skúmať vyberateľné kúsky a učiť sa názvy zvieratiek.

Skladačka pre deti vytvára vďaka veľkým rozmerom zároveň koberček, ktorý môže byť pekným doplnok v detskej izbe každého chlapčeka či dievčatka. Deti môžu skúmať a objavovať farby a rôzne tvary na skladačke. Puzzle prichádza v praktickej taške na zips, takže v detskej izbe už nikdy nebude neporiadok s rozhádzanou skladačkou. Hranie sa s puzzle má význam nielen z fyzického, ale aj mentálneho hľadiska. Deti si prostredníctvom kúskov skladačky rozvíjajú pohybové zručnosti a jemnú motoriku, keď hľadajú a skúmajú ako do seba jednotlivé dieliky zapadajú.

Ďalej môžu deti poznávať farby a tvary, učiť sa o zvieratkách, tiež sa posilňuje logické a priestorové myslenieLee je výrobca hračiek pre najmenších, ktoré ponúkajú kvalitu za rozumnú cenu. Detské penové puzzle sú vyrobené v Taiwane z kvalitných materiálov, spĺňajú prísne bezpečnostné predpisy EÚ, taktiež sú označené symbolom kvality Formamide-Free, vďaka ktorému získate absolútne bezpečný a netoxický produkt pre vašich chlapčekov a dievčatká. Jednotlivé diely penových puzzle do seba perfektne zapadajú a ľahko ich môžete so sebou kamkoľvek vziať. Spoločnosť Lee Chyun je dlhoročným výrobcom detských penových puzzle s rôznym prevedením, ktoré vhodne rozvíjajú detskú fantáziu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodTaiwan
Rozmery30*30*1,4 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteNon-toxic. Formamide free.
Farbažltá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.