Penové puzzle Ovocie Lee Chyun v taške pre najmenších 4 diely 16*22*1,3 cm od 0 mes

Doprava
Výrobca: Lee Chyun Kategória: Penové puzzle Kód: LEE HFM954
10,99 €
4,99
Do zoznamu prianí
Popis produktu

Penové puzzle od Lee Chyun sú krásna hračka plná farieb, ktorá je vhodná už pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Detské puzzle je tvorené 4 dielikmi s motívom ovocia. Vnútro každého dielika sa dá vybrať, deti môžu skúmať a objavovať farby a rôzne tvary. Detské penové puzzle sa ľahko čistí aj uskladňuje, je hebké k pokožke detí, je ohybné a trvanlivé.

Hranie sa s puzzle má význam nielen z fyzického, ale aj mentálneho hľadiska. Deti si prostredníctvom kúskov skladačky rozvíjajú pohybové zručnosti a jemnú motoriku, keď hľadajú a skúmajú ako do seba jednotlivé dieliky zapadajú. Ďalej môžu deti poznávať farby a tvary, učiť sa o ovocí a o iných nových veciach, posilňovať logické a priestorové myslenie. Rozmery dielikov sú 16*22*1,3 cm.

Detské penové puzzle sú vyrobené v Taiwane z kvalitných materiálov, spĺňajú prísne bezpečnostné predpisy EÚ, taktiež sú označené symbolom kvality Formamide-Free, vďaka ktorému získate absolútne bezpečný a netoxický produkt pre vašich chlapčekov a dievčatká. Lee Chyun je výrobca hračiek pre najmenších, ktoré ponúkajú kvalitu za rozumnú cenu. Hračky sú vyrobené z kvalitných, zdravotne neškodných materiálov.

Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodTaiwan
Rozmery16*22*1,3
PoznámkaNon-toxic. Formamide free.
Farbapestrofarebná
Export mikrostránkyÁno

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
loader  Načítavam hodnotenia...