Penové puzzle Loďky Lee

Popis produktu

Penové puzzle pre deti s motívom Loďky. Motív týchto puzzle sú penové loďky rôznych tvarov a farieb. Balenie penové puzzle obsahuje 6 dielikov. Puzzle sú vyrobené z kvalitnej peny. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu.

Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Hrou s týmito puzzle pre najmenšie deti si detičky trénujú jemnú motoriku. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 3 rokov. Veľkosť dielikov je cca 15 cm.

Penové puzzle loďky majú rôzne tvary - zobrazujú lode, loďky a parníky. Dieťa sa s nimi môže hrať vo vaničke počas kúpania. Penové puzzle loďky sa mokré dajú lepiť na obkladačky, plávajú vo vode. Keď sú suché, dá sa s nimi hrať ako s inými loďkami z plastu. Detské penové puzzle sú vyrobené v Taiwane z kvalitných materiálov, spĺňajú prísne bezpečnostné predpisy EÚ, taktiež sú označené symbolom kvality Formamide-Free, vďaka ktorému získate absolútne bezpečný a netoxický produkt pre vašich chlapčekov a dievčatká. Spoločnosť Lee Chyun je dlhoročným výrobcom detských penových puzzle s rôznym prevedením, ktoré vhodne rozvíjajú detskú fantáziu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodTaiwan
Rozmery15 cm jedn alodka
NoteNon-toxic. Formamide free.
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.