Penové puzzle Home Animal Lee 40 dielov

Popis produktu

Lee penové puzzle Home Animal je pekná hračka vhodná pre deti od 3 rokov, s motívom farmy a domácich zvieratiek. Má rozmery 92*92 cm, je hrubé 1,4 cm, vytvára teda mäkkú podložku na hranie pre deti. Detské puzzle má 40 dielikov s veľkými rozmermi, aby s ním mohli najmenšie deti ľahko manipulovať a cvičiť si jemnú motoriku a manuálne zručnosti. Skladačka pre deti vytvára vďaka veľkým rozmerom zároveň pekný koberček, ktorý môže byť pekným doplnok v detskej izbe každého chlapčeka či dievčatka.

Deti môžu skúmať a objavovať farby a rôzne tvary na skladačke. Detské penové puzzle sa ľahko čistí aj uskladňuje, je hebké k pokožke detí, je ohybné a trvanlivé. Prichádza v praktickej taške na zips. Hranie sa s puzzle má význam nielen z fyzického, ale aj mentálneho hľadiska. Deti si prostredníctvom kúskov skladačky rozvíjajú pohybové zručnosti a jemnú motoriku, keď hľadajú a skúmajú ako do seba jednotlivé dieliky zapadajú.

Ďalej môžu deti poznávať farby a tvary, učiť sa o zvieratkách na farme, tiež sa posilňuje logické a priestorové myslenie. Lee je výrobca hračiek pre najmenších, ktoré ponúkajú kvalitu za rozumnú cenu. Hračky sú vyrobené z kvalitných, zdravotne neškodných materiálov. Penová skladačka je teda vynikajúcim darčekom pre všetky zvedavé deti, ktoré majú rady mäkké pestrofarebné hračky poskytujúce veľa možností na zábavu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodTaiwan
Rozmery92*92*1,4 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteNon-toxic. Formamide free.
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.