Penové puzzle Domáce zvieratká Lee 24 dielov

Popis produktu

Lee penové puzzle je krásna hračka s obrázkami zvieratiek vhodná pre deti od 3 rokovDetské puzzle je tvorené 24 dielikmi, môžete si vybrať s niekoľkých druhov obrázkov domácich zvierat. Puzzle pre deti po poskladaní vytvára pekný farebný obrázok s rozmermi 15*23*1,2cm, skvelý doplnok do detskej izby pre dievča či chlapca.

Deti môžu skúmať a objavovať farby a rôzne tvary, ako do seba kúsky skladačky zapadajú. Detské penové puzzle sa ľahko čistí aj uskladňuje, je hebké k pokožke detí, je ohybné a trvanlivé. Hranie sa s puzzle má význam nielen z fyzického, ale aj mentálneho hľadiska. Deti si prostredníctvom kúskov skladačky rozvíjajú pohybové zručnosti a jemnú motoriku, keď hľadajú a skúmajú ako do seba jednotlivé dieliky zapadajú.

Ďalej môžu deti poznávať farby a tvary, učiť sa o nových veciach, o tom aké zvieratká poznáme, tiež sa posilňuje logické a priestorové myslenie. Lee je výrobca hračiek pre najmenších, ktoré ponúkajú kvalitu za rozumnú cenu. Hračky sú vyrobené z kvalitných, zdravotne neškodných materiálov. Penová skladačka je teda vynikajúcim darčekom pre všetky zvedavé deti, ktoré majú rady mäkké pestrofarebné hračky poskytujúce veľa možností na zábavu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodTaiwan
Rozmery15*23*1,2 cm
NoteNon-toxic. Formamide free.
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.