Doplnky na pečenie Pro Cook Écoiffier v batohu 12 kusov od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier doplnky na pečenie Pro Cook je nová a moderná sada pre všetky deti, ktoré radi pomáhajú mamičke v kuchyni pri varení a pečení sladkých koláčov a dobrôt. Sada na pečenie pre deti je ideálna do každej detskej kuchynky. Doplnky na pečenie do kuchyne sú uložené v praktickom a krásnom batôžteku s ružovým lemovaním, takže si ho vaše dieťatko môže brať kdekoľvek so sebou a využiť ho aj na iné účely a pri iných hrách. 

Detská súprava na pečenie Pro Cook je vyrobená z veľmi kvalitných a odolných plastov, ktoré dlho vydržia. Francúzska spoločnosť Écoiffier je kvalitný výrobca hračiek pre deti, ktoré vaše malé ratolesti určite potešia. Rozmery detskej sady na pečenie sú 20*13*24 cm. Súprava na pečenie s doplnkami je vhodná hlavne pre všetky dievčatká od 18 mesiacov. Detská súprava s doplnkami na pečenie Pro Cook obsahuje celkovo 12 moderných doplnkov, ktoré sú povinnou výbavou každej detskej kuchynky a s ktorými bude pečenie omnoho zábavnejšie a rýchlejšie. 

Doplnky tvoria 2 vajíčka, 4 formičky na vyrezávanie cesta rôznych tvarov, múka, modrá fľaštička so šľahačkou, valček na cesto, šľahač a orezávatko, všetky v zelenom farebnom prevedení. Okrem týchto doplnkov je detská súprava na pečenie vybavená aj krásnym a chutným koláčikom. Všetky doplnky spolu ladia a vytvárajú nádhernú kuchynskú sadu na pečenie. S detskou súpravou na pečenie sa vaše detičky môžu naučiť, aké riadiky sa používajú pri pečení a môžu nadobudnúť základné schopnosti a znalosti o postupe pri pečení sladkých dobrôt.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery20*13*24 cm
Rozmery balenia60*40*20 cm
Hmotnosť0,21 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.