Omaľovánky Ateliér Janod Ostrov Pirátov s mozaikou od 4 rokov

Product description

Omaľovánky Ateliér Janod: Ostrov Pirátov je krásna súprava v kufríku vhodná pre deti od 4 do 8 rokov. Sada je tvorená 6 kartičkami s obrázkami pirátskeho ostrova, na ktoré si deti môžu nalepovať malé nálepky a vytvárať tak pestré mozaikovité diela. Mozaikovité omaľovánky sú úžasná hračka pre všetky kreatívne deti, ktoré rady kreslia, ale aj vymýšľajú niečo nové. Vďaka praktickému kufríku bude mať váš malý umelec vždy svoje obľúbené omaľovánky na jednom mieste. Je to krásna nadčasová hračka pre každé dieťa, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Všetky výrobky Janod majú istý edukačný význam, pretože ovplyvňujú optimálny vývoj dieťaťa. Set omaľovánok v kufríku pomáha rozvíjať detskú fantáziu, kreativitu a tiež jemnú motoriku, keďže deti narábajú s drobnými nálepkami. Vďaka jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom, praktickému baleniu a pestrým farbám tejto nádhernej hračke neodolá žiadne dieťa.

Výrobca Janod sa zaoberá produkciou kvalitných hračiek s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • sada rozprávkových omaľovánok s nálepkami na mozaiku
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodná pre deti od 4 do 8 rokov
  • ideálna na rozvoj jemnej detskej motoriky, fantázie a kreativity
  • v praktickom kufríku
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technical parameters

AgeOd 4 rokov
OriginDesigned in France
Size20*20 cm
Set produktovNo
loader  Loading sets...

Reviews

loader  Loading reviews...
 Didn't find all the product information? Contact us.

Question about the product

Fields with * are required