Odrážadlo New Bobby Minnie BIG s klaksónom ružové od 12 mes

Popis produktu

BIG odrážadlo pre deti v prevedení autíčka je motivované rozprávkovou postavičkou Minnie. Odrážadlo je licencovaný produkt značky Disney. Dievčenské odrážadlo je vyhotovené v krásnej ružovej farbe a dekorujú ho kvalitné nálepky, ktoré podčiarkujú detský ráz autíčka. Autíčko Minnie je vhodné pre dievčatká od 12 mesiacov do troch rokov a jeho nosnosť je až 50kg. Dieťatko môže na tomto jedinečnom odrážadle už veľmi skoro trénovať svaly na nohách. Odrážadlo pre deti BIG Bobby Minnie podporuje motorický i pohybový vývoj dieťaťa. Volant odrážadla určuje smer jazdy a je vybavený novým typom riadenia, vďaka ktorému sa dieťa dokáže otočiť aj na veľmi malom priestore, volant je navyše vybavený funkčným klaksónom, má vôľu do strán 30°.

Pod volantom sa nachádza malá skrýša na sladkosti, do ktorej sa vkladajú doplnky značky BIG - elektrický štartér, maják, elektrický klaksón a pod. Farby odrážadla sú pred poškodením slnečnými lúčmi chránené UV ochranou. Kolieska odrážadla Bobby Minnie majú tiché pneumatiky, ktoré vynikajúco sedia na ceste. Sedadlo na odrážadle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Keďže dieťa sedí na sedadle široko rozkročené, podporuje to správny vývin bedrových kĺbov dieťaťa. Deťom sa sedí veľmi pohodlne a budú na ňom jazdiť aj dlhé hodiny. V prednej aj zadnej časti autíčka sú konektory na pripojenie doplnkov značky BIG - vozík, ťažné lano a pod. Použité, zdravotne neškodné materiály sú recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Aplikované výrobné technológie garantujú bezpečnosť výrobku voči deťom. Detské odrážadlo má všetky hrany oblé, čím sa minimalizuje riziko úrazu. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Výrobky Big sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Odrážadlo Bobby Minnie je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Vlastnosti

 • ružové dievčenské autíčko s motívom Minnie
 • má trúbku
 • prispôsobené detským potrebám
 • nosnosť 50 kg
 • vhodné od 12 mesiacov 
 • tiché pneumatiky
 • odolné proti prevráteniu
 • na jazdu v interiéri aj exteriéri
 • nadštandardná záruka 3 roky
 • špeciálny UV filter na ochranu farieb
 • ergonomicky tvarované sedadlo podporuje správny vývin bedrových kĺbov
 • kvalitný nemecký výrobok
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Rozmery balenia59*28*31 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,4 kg
Nosnosť50 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.