Elektronické odrážadlo Disney Kiddieland lietadlo Minnie so svetlom a zvukom ružové od 12 mes

Popis produktu

Kiddieland elektronické odrážadlo Disney Minnie lietadlo je nádherná hračka vhodná pre dievčatá od 12 do 36 mesiacov, v peknom ružovo-fialovom prevedení. Má krásny rozprávkový motív s obrázkami Minnie a tvar lietadla. Deti si môžu vybrať na detskom odrážadle rôzne zvuky, okrem iného vydáva zvuky aj ako naozajstné lietadlo pri odlete a pri pristávaní. V prednej časti je tancujúca postavička Minnie, pohybuje sa aj vrtuľa lietadielka a pri tom sa menia vzory svetielkovania. Dievčatká sa teda môžu vydať na zábavný prieskum po najbližšom okolí. Odrážadlo pre dievčatá je jednoducho hračka, ktorá nesmie chýbať vo výbave žiadneho najmenšieho dievčatka obľubujúceho rozprávky a zábavné hry. Opierka v zadnej časti zaručí, že vaše dieťatko bude na odrážadle bezpečne sedieť, pod sedadlom je úložný priestor.

Detské odrážadlá nie sú len prostriedkom na zabavenie sa detí a na zahnanie nudy, aj keď je samozrejmosťou, že deti sa s nimi dokážu zabaviť veľmi dlhý čas. Pomocou odrážadla sa rozvíjajú pohybové zručnosti detí, posilňuje sa svalstvo na nohách aj rukách. Deti sa približujú svetu dospelých tým, že sa hrajú na šoférov dopravných prostriedkov. Okrem toho sa prostredníctvom veselých farieb a rozprávkových motívov podnecuje a rozvíja fantázia detí, pri stláčaní tlačidiel, pozorovaní svetielok sa učia aj ako veci fungujú, zaujímajú sa o vonkajší svet. Detské odrážadlo je ideálne ako predchodca pre prvý detský bicykel, vyžaduje si 3 AA batérie, ktoré sú súčasťou balenia. Batérie sú testovacie, je potrebné čo najskôr ich vymeniť. Volant odrážadla sa dá otáčať do strán o 30°.

Kiddieland je výrobca hračiek pre bábätká a batoľatá, ktorý na svetovom trhu funguje už od roku 1998, licenciu na výrobky Disney získali v roku 2002. Kiddieland je rozšírený na americkom kontinente a vo veľkej miere aj v Európe. Ponúka hračky s nádherným dizajnom, veselými farbami, so zvukovými a svetelnými efektmi, s rozprávkovými motívmi za rozumné ceny. Ich cieľom je ponúkať starostlivým rodičom, ktorí sú zaplavení obrovským množstvom rôznych detských produktov, také hračky, ktoré sú nielen zábavné, ale deti sa pri nich môžu aj učiť a rozvíjať. Zároveň Kiddieland nezabúda na najvyššie štandardy a bezpečnosť predávaných produktov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
Rozmery54*28*36 cm
Rozmery balenia55*28*37 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,70 kg
Notebaterie: 3xAA
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.