Odrážadlo a chodítko Auto Initio 2v1 Máša a medveď Smoby ružové od 10 mes

Popis produktu

Dievčenské odrážadlo Máša a medveď je nádherná a originálna pomôcka s rozprávkovým motívom, ktorej neodolá žiadna slečna. Je vhodné už od 10 do 36 mesiacov. Deti ho môžu využiť hneď na dva spôsoby. Od 10 mesiacov, keď dieťa začína chodiť, použije autíčko Máša a medveď ako oporu pri prvých krokoch. Nadobúda istotu, učí sa chodiť a popri tom má pri sebe svoju obľúbenú rozprávku Máša a medveď. Keď je dieťa pri pohybe istejšie, v 12 mesiacoch si sadne na autíčko a odráža sa nohami. Dieťatko jazdí samostatne, užíva si slobodnú jazdu. Odrážadlo rastie s dieťaťom od 10 do 36 mesiacov. Sedadlo je ergonomicky tvarované, sedí sa na ňom veľmi pohodlne. Pod sedadlom autíčka je úložný priestor, kde si môže dievčatko uložiť svoje obľúbené hračky alebo iné drobnosti.

Prostredníctvom odrážadla sa dieťa učí udržiavať rovnováhu, posilňuje svalstvo na nohách, hrá sa aktívnym spôsobom. Autíčko pre dievčatá má ružovú farbu so zeleným operadlom a volantom. Okná na autíčku sú vyzdobené obrázkami z populárnej rozprávky Máša a medveď. Tento motív obľubujú hlavne dievčatká, odrážadlo je vhodné skôr pre ne. Máša je malé nezbedné dievčatko, ktoré miluje sladkosti a veľa sa pýta, lebo chce všetko vedieť. V lese sa stretáva s medveďom Mišom, ktorý hľadá hlavne odpočinok, ale nedarí sa mu to. Nakoniec sa s Mášou skamaráti a spolu zažívajú rôzne príhody. Odrážadlo je skvelou pomôckou pri  pohybovom vývoji vášho dieťaťa. Odrážadlo pre deti je vyrobené z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré majú dlhú trvanlivosť. Volant na odrážadle sa dá otáčať do strán o 30 stupňov. Dieťa sa cíti ako pri jazde na ozajstnom aute. Vysoká opierka odrážadla poslúži ako opora pri chodení, ale zaručuje aj vyššiu bezpečnosť pri jazde na autíčku.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie plastové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký. Je to plast zamatový na dotyk. Hračky tohto výrobcu majú zaoblené hrany, aby sa deti pri hre nezranili a aby boli v bezpečí. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu. Rozmery dievčenského odrážadla sú 46*27*40 cm. Kolieska na odrážadle sú kvalitné a odolné, zabezpečia hladkú jazdu, sú z mäkčeného plastu.

Vlastnosti

  • je využiteľné ako chodítko a odrážadlo
  • motív rozprávky Máša a medveď
  • hlavne pre dievčatká
  • úložný priestor pod sedadlom
  • volant sa otáča do strán o 30°
  • vysoká opierka pre bezpečnosť počas sedenia na odrážadle, ale aj ako opora pri chodení
  • pohodlné sedadlo
  • kvalitné kolieska z mäkčeného plastu
  • dieťa posilňuje svalstvo, učí sa chodiť a udržiavať rovnováhu
  • vhodné od 10 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 10 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery46*27*40 cm
Celková výška40 cm
Rozmery balenia44*19*25 cm
Celková dĺžka46 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné