Odrážadlo Flippi BIG čierne od 18 mes

Popis produktu

Detské odrážadlo od nemeckého výrobcu hračiek BIG je kvalitná pohybová pomôcka vo forme skútra. Detské odrážadlo je vyhotovené v modernej farbnej červeno-čiernej kombinácii. Detský skúter v moderom dizajne je vyrobený z kvalitného a odolného plastu, ktorý vám poslúži dlhý čas. Motorka pre deti prináša vášmu potomkovi nielen radosť a zábavu, ale zároveň mu pomáha pri rozvoji pohybových schopností. Detské odrážadlo motorka Flippi má pekné športové prevedenie. Vaša malá ratolesť bude svoj nový skúter milovať. Sedadlo na odrážadle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Keďže dieťa sedí na sedadle široko rozkročené, podporuje to správny vývin bedrových kĺbov dieťaťa. Deťom sa sedí veľmi pohodlne a budú na ňom jazdiť aj dlhé hodiny.

Motorka pre deti má široké využitie. Vďaka kompaktnej veľkosti je praktická, ľahká a využiteľná v interiéri i exteriéri. Využite krásne počasie a doprajte svojmu dieťatku veselé chvíle strávené na detskom odrážadle v štýle motorky. V prípade, že sa dieťatku nebude chcieť voziť, môžete odrážadlo bez problémov odniesť, a to vďaka jeho nízkej hmotnosti 0,8 kg. Odrážadlo je vhodné pre deti od 18 mesiacov až do veku 3 rokov. Skúter je vybavený stabilnými plastovými kolieskami a pohodlným ergonomicky tvarovaným sedadlom, pre dosiahnutie maximálneho pohodlia. Rozmery odrážadla pre deti sú 49*21*36 cm. Sýte farby sú pred poškodením slnkom chránené UV stabilizátormi. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Odrážadlo je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Vlastnosti

  • originálny dizajn odrážadla v podobe motorky
  • atraktívne farebné prevedenie
  • nízka hmotnosť
  • nadštandardná záruka 3 roky
  • je chránené pred poškodením slnkom, dlho vyzerá ako nové
  • prísne testovanie zaručuje vysokú kvalitu a bezpečnosť
  • z kvalitných a odolných materiálov
  • vhodné od 18 do 36 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery49*21*36 cm
Celková výška36 cm
Rozmery balenia49*21*36 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,8 kg
Nosnosť25 kg
Farbačierna
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.