Veľké odrážadlo Enduro bielo-fialové od 24 mes

Popis produktu

Detské odrážadlo Enduro je pekná hračka na posilnenie svalstva detí, ktortá má tvar motorky. Je vhodná pre chlapcov od 2 rokov a so svojim jedinečným dizajnom zaujme každého malého jazdca. Odrážadlo je vyhotovené v štýlovej a modernej kombinácii perleťovej bielej a fialovej farby, ktorá vynikne vždy a všade. Motorka pre deti je vyrobená z kvalitného a odolného plastu, takže vydrží  dlhé roky. Motorka prináša vášmu dieťatku nielen radosť a zábavu, ale zároveň mu pomáha pri rozvoji pohybových a motorických schopností. Deti si posilňujú svalstvo na nohách, trénujú si aj reflexy a rýchle reakcie. Jednoducho sa ovláda a má ľahkú váhu, preto sa ľahko prenáša aj uskladňuje.

Detská motorka Enduro má pekné športové prevedenie, je ozdobená športovými nálepkami po stranách. Odrážadlo má širší rozchod zadných kolies pre dosiahnutie vyššej stability a dokáže uniesť dieťa až do hmotnosti 50 kg. Motorka má veľmi široké využitie. Vďaka kompaktnej veľkosti je praktická a využiteľná v interiéri i exteriéri, deti sa s ňou zabavia dlhý čas v dome alebo na prechádzkach či detských ihriskách. Využite pekné počasie a doprajte svojmu dieťaťu krásne a zábavné chvíle strávené na detskom chlapčenskom odrážadle.

Motorka je vhodná pre deti od 24 mesiacov. Je vybavená stabilnými plastovými kolieskami a pohodlným, ergonomicky tvarovaným sedadlom, aby sa dieťatku jazdilo príjemne a pohodlne. Dieťa riadi motorku prostredníctvom prednej vidlice. Dve kolieska zabezpečujú stabilitu a bezpečnosť pre malých motorkárov. Rozmery odrážadla pre chlapcov sú 45,5*27,5*58 cm. Výška sedadla je 29 cm a výška riadidiel 45 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodMaďarsko
Rozmery45,5*27,5*58 cm
Celková výška45 cm
Výška sedacej plochy29 cm
Nosnosť50 kg
Farbafialová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.