Odrážadlo Bobby BIG skúter s klaksónom zelené od 18 mes

Popis produktu

Detské odrážadlo Bobby od nemeckého výrobcu hračiek BIG je kvalitná pohybová pomôcka vo forme skútra. Detské odrážadlo je vyhotovené v jasnej zelenej farbe kombinovanej s čiernymi prvkami. Detský skúter v peknom detskom dizajne je vyrobený z kvalitného a odolného plastu, ktorý vám poslúži dlhý čas. Motorka pre deti prináša vášmu potomkovi nielen radosť a zábavu, ale zároveň mu pomáha pri rozvoji pohybových schopností. Detské odrážadlo motorka Bobby na riadidlách funkčný klaksón. Za odrážadlo je možné pripojiť vlečku BIG vďaka pripravenej prípojke. Vaša malá ratolesť bude svoj nový skúter milovať. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Motorka pre deti má široké využitie. Vďaka kompaktnej veľkosti je praktická, ľahká a využiteľná v interiéri i exteriéri. Využite krásne počasie a doprajte svojmu dieťatku veselé chvíle strávené na detskom odrážadle v štýle motorky. Odrážadlo je vhodné pre deti od 18 mesiacov až do veku 3 rokov. Skúter disponuje stabilnými plastovými kolieskam. Sedadlo na odrážadle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Keďže dieťa sedí na sedadle široko rozkročené, podporuje to správny vývin bedrových kĺbov dieťaťa. Deťom sa sedí veľmi pohodlne a budú na ňom jazdiť aj dlhé hodiny. Riadidlá majú obmedzovač pohybu, ktorý minimalizuje riziko prevrátenia skútra. Rozmery odrážadla pre deti sú 58*24*23 cm. Sýte farby sú pred poškodením slnkom chránené UV stabilizátormi. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Odrážadlo je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland a vyrobené v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Vlastnosti

 • originálny dizajn odrážadla v podobe motorky
 • atraktívne farebné prevedenie
 • nízka hmotnosť
 • s funkčným klaksónom na riadidlách
 • minimálne riziko prevrátenia vďaka obmedzenému pohybu riadidiel
 • nadštandardná záruka 3 roky
 • je chránené pred poškodením slnkom, dlho vyzerá ako nové
 • prísne testovanie zaručuje vysokú kvalitu a bezpečnosť
 • z kvalitných a odolných materiálov
 • využitie v interiéri aj exteriéri
 • dajú sa k nemu pripojiť doplnky BIG
 • vhodné od 18 do 36 mesiacov
Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery58*37*37 cm
Celková výška37 cm
Rozmery balenia58*24*23 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,3 kg
Nosnosť25 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.