Odrážadlo Bobby Benz SLS AMG BIG s klaksónom strieborné od 18 mes

Popis produktu

BIG odrážadlo pre deti v tvare športového auta Mercedes Benz SLS AMG je licencovaný produkt, vyrobený v spolupráci s Daimler AG. Odrážadlo v štýlovej striebornej farbe dekorujú kvalitné nálepky a originálne logo Mercedesu, ktoré zdôrazňujú realistický ráz. Celá karoséria je navrhnutá podľa originálnej predlohy a upravená pre potreby dieťaťa - napríklad je tu vybratie pre kolená. Športové autíčko je vhodné pre deti od 18 mesiacov a jeho nosnosť je až 50 kg. Dieťatko môže na tomto jedinečnom odrážadle trénovať svaly na nohách, posilovať motorický i pohybový vývoj. Odrážadlo BIG v štýle auta Mercedes Benz môže slúžiť detičkám až do troch rokov. Volant odrážadla určuje smer jazdy a je vybavený novým typom riadenia, vďaka ktorému sa dieťa dokáže otočiť aj na veľmi malom priestore. Volant odrážadla sa otáča do strán o 30 stupňov.

Športový volant je navyše vybavený funkčným klaksónom. Farby odrážadla sú pred poškodením slnečnými lúčmi chránené UV ochranou. Kolieska odrážadla Bobby Benz podľa vzoru Continental majú profilované tiché pneumatiky. Aby malo vaše dieťatko maximálny pôžitok z jazdy na tomto jedinečnom detskom autíčku, odrážadlo je vybavené rýchlomerom a otáčkomerom. Použité, zdravotne neškodné materiály sú recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Aplikované výrobné technológie garantujú bezpečnosť výrobku voči deťom. Detské odrážadlo má všetky hrany oblé, čím sa minimalizuje riziko úrazu. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky. Sedadlo na odrážadle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Keďže dieťa sedí na sedadle široko rozkročené, podporuje to správny vývin bedrových kĺbov dieťaťa. Deťom sa sedí veľmi pohodlne a budú na ňom jazdiť aj dlhé hodiny.

Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Odrážadlo Boby Benz je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Vlastnosti

 • originálny dizajn odrážadla v podobe športového auta
 • s nálepkami a logom Mercedes
 • má funkčný klaksón
 • odrážaním sa nohami dieťa nenaberie príliš veľkú rýchlosť - bezpečná jazda
 • nový typ riadenia pre ľahké otáčanie
 • nadštandardná záruka 3 roky
 • nosnosť 50 kg
 • je chránené pred poškodením slnkom, dlho vyzerá ako nové
 • prísne testovanie zaručuje vysokú kvalitu a bezpečnosť
 • stabilné kolieska a ergonomicky tvarované sedadlo
 • využitie v interiéri aj exteriéri
 • z kvalitných a odolných materiálov
 • vhodné od 18 do 36 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery69*34*39 cm
Celková výška39 cm
Rozmery balenia70*27,5*35 cm
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,0 kg
Nosnosť50 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.