Ochranné návleky na topánky Shoe-Care BIG čierne k odrážadlám veľkosť topánky 21-27 od 12 mes

Popis produktu

Detské ochranné návleky na topánky Shoe-Care BIG v univerzálnej čiernej farbe sú ako stvorené pre všetky deti od 12 mesiacov, ktoré milujú jazdu na odrážadle. Návleky na detské topánky sú vyrobené z pružného plastového materiálu a vďaka praktickému zapínaniu sa prispôsobia topánočkám vo veľkosti 21-27. Vďaka tomuto materiálu dokonale chráni topánky vášho malého nezbedníka. Deti pri jazde na odrážadlách narážajú do rohov, prudko brzdia, v rýchlosti vyberajú zákruty a poriadne sa bláznia. Takáto zábava môže zničiť ich topánočky, preto nemecký výrobca BIG prichádza s návlekmi na topánky špeciálne pre odrážadlá.

Návleky na detské topánky Shoe-Care BIG majú protišmykovú podrážku, vďaka ktorej sú vaše detičky pri jazde na odrážadle, ale ja pri chôdzi v bezpečí. Kvalitný plastový materiál nezanecháva stopy a šmuhy na podlahe, takže aj rodičia si môžu vydýchnuť. Návleky na topánky sa dajú veľmi jednoducho vyčistiť a opäť nasadiť, aby vaše dieťatko mohlo pokračovať v ničím nerušenej jazde. Rodičia sa už viac nemusia báť o zničené a odreté topánky svojich detí. Detské návleky Shoe-Care BIG chránia nášľapnú plochu chodidla, ktorou sa dieťatko zapiera. Stačí ich nasadiť a tešiť sa z detského smiechu a radosti.

Nemecký výrobca BIG produkuje kvalitné hračky pre deti rôznych vekových kategórií. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Odrážadlá a hračky pre deti sú testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné.

Odporúčame.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery21-27 size
Rozmery balenia21*18*31 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,2 kg
Farbačierna
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.