Náradie Mecanics Écoiffier v kufríku s 20 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier detský kufrík s náradím Mecanics je krásna hračka vhodná pre chlapcov od 18 mesiacov. Súčasťou detského kufríka je 20 kusov plastového náradia, napríklad kladivo, vŕtačka, rôzne matice. Takejto sade neodolá žiadny malý opravár, môže pomáhať s opravou rôznych vecí v domácnosti či vonku spolu s ockom. Detské náradie v kufríku je ladené v modrej farbe, je vyrobené z pevných a odolných materiálov pre maximálnu bezpečnosť počas hier detí.

Detské náradie je síce veľmi zábavná hračka, ktorá upúta každé dieťatko, ale má aj iný, možno dôležitejší význam. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Rastú nielen fyzicky, ale aj mentálne. Ďalej sa prostredníctvom detského náradia rozvíja aj jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré rady vymýšľajú a vytvárajú nové veci, chcú sa postarať o svoju rodinu a pomôcť ockovi alebo mamke v domácnosti.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery25,5*7*23,5 cm
Hmotnosť0,32 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.