Nákladné auto Sansibar BIG dĺžka 33 cm čierne od 24 mes

Popis produktu

Veľké nákladné autíčko Sansibar je kvalitné autíčko veľkých rozmerov, ktoré je vhodné hlavne pre chlapcov od 2 rokov. Auto pre deti má gumené kolieska, preto je veľmi odolné. Kolieska sa ľahko čistia a nezanechávajú stopy na podlahe. Detské nákladné auto má čiernu farbu s výraznými modrými detailmi. Dizajn autíčka bol špeciálne navrhnutý tak, aby ho deti mohli ľahko chytiť, tlačiť ho, hrať sa s ním a prenášať ho. Hračkársky nákladiak je vyrobený z vysoko kvalitného plastu, ktorý je ideálny na hru v piesku. Kombinuje v sebe moderný dizajn inšpirovaný prázdninovým strediskom Sansibar so zábavnými možnosťami na detské hry. Vďaka svojej veľkosti 33 cm je si ho deti veľmi rýchlo obľúbia, pretože v ňom môžu prenášať veľký náklad. Má kapacitu viac ako 1 liter.

Dieťa sa dokáže hrou s pracovným autom zabaviť na dlhé hodiny. Pomocou nákladiaka s vyklápacou korbou môžu deti prenášať piesok, štrk alebo rôzne iné materiály. Jednoduchým naklonením korby sa prepravovaný materiál vysype. Oblé hrany autíčka chránia deti pred zraneniami. Výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky, ktorá sa dá veľmi jednoducho umyť pod tečúcou vodou. Detský nákladiak Sansibar je chránený UV stabilizátormi, takže bude dlhé roky žiarivý a farby nevyblednú ani pri používaní vonku v pieskovisku. Výrobca BIG poskytuje na svoje výrobky nadštandardnú záruku až 3 roky.

Nákladné auto Sansibar od výrobcu BIG je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Big je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. BIG využíva pri výrobe zdraviu neškodné a kvalitné materiály. Na detskú hračku je poskytnutá záruka 3 roky a plast obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že hračka je krásna a žiarivá ako v prvý deň po dlhý čas. Nemecký výrobca je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje najmenšie deti.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 24 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery33*20*23 cm
Celková výška23 cm
Celková dĺžka33 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,9 kg
Koleságumene
Farbačierna
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné