Nákladné auto Maxi Power BIG dĺžka 46 cm žlté od 24 mes

Popis produktu

BIG maxi nákladné auto je krásna a kvalitná hračka pre deti. Detský pracovný voz gumené kolesá, vďaka ktorým dieťa pri hre nepoškriabe podlahu. Nákladné auto pre deti v krásnom žltom prevedení je vyrobené z kvalitného plastu v Nemecku. Robustné pracovné auto je vybavené veľkou korbou s objemom 4,2 lnosnosťou až 25 kg. Nákladné auto dokáže odviesť kopec stavebného materiálu – od jemného piesku až po veľký štrk. Detské pracovné auto je skvelou hračkou pre deti od 2 rokov, neobsahuje malé časti a je určené pre hru vnútri i vonku. Toto nákladné auto rozvíja detskú predstavivosť, motorické zručnosti a logické myslenie.

Dieťa sa dokáže hrou s pracovným autom zabaviť na dlhé hodiny. Pri presúvaní stavebného nákladu z miesta na miesto spáli veľa energie. Jednoduchým naklonením korby sa prepravovaný materiál vysype. Aby pri preprave nedošlo k strate nákladu, korba sa dá zaistiť. Hračka nemá ostré hrany, takže dieťa si pri hre neublíži. Detský nákladiak je dlhý až 46 cm. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade znečistenia ju môžete veľmi jednoducho umyť pod tečúcou vodou, aby sa dieťa mohlo ďalej hrať s čistou hračkou. Detský maxi nákladiak BIG je chránený UV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď sa bude používať vonku v pieskovisku. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Maxi nákladné auto BIG je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery46*32*30 cm
Celková výška30 cm
Rozmery balenia47*33*59 cm
Celková dĺžka46 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,7 kg
Nosnosť25 kg
Farbažltá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.