Kreslo plyšový medvedík Plume-Maxi Sofa Pink Bear Kaloo 45 cm pre najmenších ružové

Popis produktu

Kaloo plyšový medvedík Plume-Maxi Sofa Bear je krásne plyšové zvieratko vhodné pre najmenšie dievčatá od 0 mesiacov. Má veľkosť 45 cm a prednú časť má vytvarovanú do kresla, takže najmenšie deti sa na ňom môžu učiť sedieť. Hlava medvedíka poslúži ako opierka, takže sa nemusíte báť, pretože hlavička dieťaťa má pevnú oporu. Hračka pre najmenších poslúži tiež na zachytenie jedinečnej vône dieťatka, čo je dôležité v prvých mesiacoch života, aby sa cítilo bezpečne, aby si uvedomovalo svoju existenciu vo svete. Plyšový medvedík pre najmenších v tvare kresla je mäkká a bezpečná hračka, jemná k citlivej detskej pokožke.

Hra s plyšovými hračkami je dôležitá pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch života je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodný aj mäkké kreslo v tvare medvedíka Kaloo. Pri hračke nie je problémom ani detské ochutnávanie a hryzenie, ktorými deti často skúmajú predmety okolo seba. Každá detská hračka Kaloo je testovaná, spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je na to pripravená. Táto plyšová hračka pre bábätká sa môže vďaka originálnemu a jedinečnému vzhľadu, jemným farbám a hebkému povrchu stať maznáčikom každého najmenšieho dieťatka.

Kaloo je francúzska spoločnosť, ktorá sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek pre najmenších s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri plyšových hračkách Kaloo dobre a bezpečne. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z plyšu
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • jemné farebné prevedenie
  • veľkosť 45 cm
  • ideálna na maznanie pre najmenších
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita hračky
  • francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery45
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.