Set hrncov 100% Chef Cook Écoiffier 8 dielov od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier set do kuchyne 100% Chef Cook je nová a moderná sada na varenie pre všetky deti, ktoré radi pomáhajú mamičke v kuchyni a chcú mať vlastnú výbavu s riadmi na varenie. Súprava hrncov pre deti je ideálna do každej detskej kuchynky. Je prevedená v 4 rôznych farebných kombináciách, ktoré spolu krásne ladia. Detské riady do kuchyne sú vyrobené z veľmi kvalitných a odolných plastov, ktoré dlho vydržia. Vďaka použitiu kvalitných materiálov je sada s hrncami pre deti na nerozoznanie od skutočných hrncov. 

Francúzska spoločnosť Écoiffier je kvalitný výrobca hračiek pre deti, ktoré vaše malé ratolesti určite potešia. Rozmery detského setu s hrncami sú 25*9,5*31 cm. Detská súprava s hrncami je vhodná  pre všetky detičky od 18 mesiacov. Súprava riadov pre deti 100% Chef Cook obsahuje celkovo 8 hrncov a iných doplnkov, ktoré sú povinnou výbavou každej detskej kuchynky. Detský set s hrncami tvorí 1 červený hrniec, 1 hrniec striebornej farby, 1 hrniec sviežej zelenej farby, čierny plech na pečenie a šikovná strieborná prevracačka na jedlo. 

Všetky hrnce obsahujú aj pokrievky. Detské hrnce majú veľkosť približne 10-15 cm. Detské doplnky spolu krásne ladia a vytvárajú nádhernú kuchynskú sadu. S detskou súpravou hrncov sa vaše detičky naučia, ako správne zaobchádzať s kuchynským riadom a na čo sa konkrétne riadiky pri varení používajú. S detskou súpravou hrncov sa pohodlne zahrá aj viac detí a vaši malí kuchári a pomocníci s nimi zažijú veľa zábavy.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery25*9,5*31 cm
Rozmery balenia60*40*25 cm
Hmotnosť0,22 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.