Výrobca: Janod Kategória: Hry na záhradníka Kód: J03234
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom
Do zoznamu prianí Odporučiť
Popis produktu

Janod červené plechové hrable Cocci sú pekná hračka na hranie sa vonku vhodná pre deti od 3 do 8 rokovPlechové hrable majú červenú farbu s veselým bodkovaným motívom, ktorá sa zapáči každému malému záhradníkovi. Táto hračka je ideálna pre všetkých chlapcov aj dievčatá, ktorí majú radi hranie sa vonku. Detské plechové hrable sú ideálnou pomôckou pre deti do záhradky alebo kdekoľvek vonku. Veľmi sa hodia pre usilovné a pracovité deti, ktoré chcú pomôcť rodičom v záhradke. Je to nadčasová hračka a zároveň veľký pomocník pre deti, ktorý sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobený z kvalitného plechu a zdravotne neškodných farieb a lakov.

Hračky z plechu sú maximálne prispôsobené na detské hry vonku, keďže sú vyrobené z odolných a kvalitných materiálov. Taktiež sú ošetrené bezpečnými farbami a lakmi, takže sa pri detských hrách nemusíte báť o svoje ratolesti. Všetky hračky Janod majú istý edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu, ale aj fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou dieťaťa s hrabličkami sa rozvíja jemná detská motorika. Dieťa má veľký pocit zodpovednosti, ak mu je pridelený nejaký kúsok záhrady, o ktorý sa má samo starať. Hrable pre deti sú na to skvelým prostriedkom. Vďaka použitým materiálom a jedinečnému dizajnu je plechová hračka Janod nadčasová, bude pekná a atraktívna pre deti aj po viacerých rokoch.

Firma Janod sa zaoberá produkciou kvalitných a originálnych hračiek s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • plechové hrable ideálne na hranie vonku
  • zo zdravotne neškodných materiálov
  • vhodné pre deti od 3 do 8 rokov
  • rozmery 73*6*19 cm
  • v krásnej červenej farbe s bodkovaným motívom
  • rozvíjajú jemnú detskú motoriku
  • v praktickom balení
  • spĺňajú najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • originálny francúzsky dizajn
Technické parametre
VekOd 3 rokov
PôvodDesign in France
Rozmery73*6*19 cm
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
Podobné produkty
loader  Načítavam podobné produkty...