Hasičské auto Smoby elektronické s autíčkom dĺžka 21 cm od 12 mes

Popis produktu

Smoby požiarne auto Vroom Planet je krásna elektronická hračka so zvukovými a svetelnými efektmi, ktorá je vhodná pre chlapcov od 12 mesiacov. Detské požiarnické auto prichádza v balení s malým autíčkom, ktoré vchádza na korbu požiarnického auta po plošine v zadnej časti. Obidve autíčka majú žiarivo červenú farbu, ktorá je typická pre požiarnikov, ľahko sa ovládajú a sú príjemné na dotyk. Majú veselé usmievajúce sa tváričky, ktoré pôsobia na deti pozitívnym dojmom. Na streche veľkého auta je vysúvací rebrík ako stvorený na záchranárske akcie, svetelná a húkajúca siréna. Na boku nájdu malí požiarnici hadicu na uhasenie požiaru. Do auta sú potrebné 2 LR44/AG13 batérie (gombíkové), ktoré sú súčasťou balenia.

Hra s autíčkami je veľmi obľúbená medzi najmenšími chlapcami už desiatky rokov. Poznajú ju naši ockovia, dedkovia aj pradedovia. Malí chlapci sa radi hrajú na preteky, naháňačky alebo záchranné akcie so svojimi dopravnými prostriedkami. Ešte obľúbenejšia je hra na požiarnikov, ktorí sa ponáhľajú uhasiť požiar. Práve na takúto hru vynikajúco poslúži súprava požiarnických áut pre chlapcov. Hra s autíčkami nie je len zábavná, ale je aj užitočná pre rozvoj dieťaťa. Manipuláciou s autíčkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické a priestorové myslenie. Rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Deti sa hraním na povolania približujú svetu dospelých, skúšajú, čo život požiarnikov prináša.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre malých požiarnikov. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery21*12*14 cm
Rozmery balenia28*14*18 cm
Hmotnosť0,65 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné