Set hamburgerov 100% Chef Écoiffier na tácke od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier hamburgery s táckou 100% Chef je krásna hračka vhodná pre deti od 18 mesiacov. Súčasťou balenia sú 2 kusy plastových hamburgerov, 2 balenia hranolčekov a 2 nápoje so slamkami, ďalej 1 kečup a tácka. Celé menu s hamburgermi je ladené v červenej farbe, pôsobí veľmi realisticky. Takejto sade neodolá žiadne dieťatko, ktoré má rado hamburgery a chce sa o svojich milovaných postarať tak, že im navarí a pripraví jedlo. Detské hamburgery na tácke sú vyrobené z pevných a odolných materiálov, zo zdravotne neškodných farieb pre maximálnu bezpečnosť počas hier detí.

Detské hamburgery na tácke sú síce veľmi zábavná hračka, ktorá upúta každé dieťatko, ale majú aj iný, možno dôležitejší význam. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Rastú nielen fyzicky, ale aj mentálne. Ďalej sa prostredníctvom detského menu rozvíja aj jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré rady vymýšľajú a vytvárajú nové veci, chcú sa postarať o svoju rodinu.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery20*20*7 cm
Hmotnosť0,26 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.