Drevené puzzle Mimoni Educa 2x 25 dielov

Popis produktu

Puzzle Mimoni sú drevené puzzle pre deti od španielskeho výrobcu Educa s motívom postavičiek zo známej animovanej rozprávky Minions - Mimoni. Balenie puzzle obsahuje 2x25 dielikov, z ktorých sa dajú zložiť dva samostatné obrázky. Puzzle Mimoni sú vhodné pre vekovú kategóriu od 3 rokov. Motív týchto puzzle sú scény s vyobrazením milých Mimoňov - na oboch obrázkoch sú znázornené tri postavičky pózujúcich Mimoňov. Týchto veselých žltých nezbedníkov pozná každé malé dieťa a sú u nich veľmi obľúbení.

Dieliky puzzle sú vyrobené z kvalitného a ekologicky spracovaného dreva, ktoré pochádza zo zalesnených oblastí, ktoré sú neustále obnovované, a po poskladaní puzzle vytvoria detailné a celistvé obrázky. Veľkosť jedného obrázka je 26*18 cm. Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi čo najjednoduchšia. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabice. Skladanie puzzle je veľmi obľúbená činnosť, pre jednotlivca alebo pre celú rodinu, a je populárna po celom svete. Vhodne rozvíja detskú fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť a pestuje sa ňou zmysel pre detail a koncentrácia.

Puzzle pre deti sa po poskladaní dajú zafixovať lepidlom a následne dať do rámiku a zavesiť na stenu. Takto pripravené obrázky skrášlia každú detskú izbu. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier nielen pre deti. Puzzle Mimoni spĺňajú bezpečnostné štandardy Európskej únie, takže sú pre deti celkom bezpečné. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery26*18 cm
Rozmery balenia25*16,5*6,5 cm
Dieliky puzzle50
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.