Drevené puzzle Leví Kráľ Educa 2x25 dielov

Popis produktu

Detské drevené puzzle znázorňujú motív rozprávky Leví kráľ, ktorá je u detí veľmi obľúbená. Drevené puzzle po poskladaní tvoria dva obrázky, s rôznym motívom. Rozmer jedného zloženého obrázku z detského puzzle je 26*18 cm. Puzzle sú vyrobené z kvalitného dreva. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu

Balenie puzzle obsahuje 50 dielikov - po 25 pre oba obrázky. Puzzle sú vhodné pre deti od 3 rokov. Tieto puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov, čím umožňujú ľahšiu manipuláciu. Drevené puzzle pre deti sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

V ponuke španielskej firmy Educa je množstvo krásnych puzzle, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa , ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodSpain
Rozmery26*18 cm
Rozmery balenia25*16,5*6,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle2x25
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné